Yhteystiedot

YHTEYDENOTTOLOMAKE

SOPIMUSASIAKKAAKSI REKISTERÖITYMINEN

Asiakaspalvelu
Puhelin 0207 599 600, asiakaspalvelu(at)elfvingsignum.fi

Asiakaspalvelumme palvelee arkisin 8.00-16.00.
Teitä palvelevat Niina Tuominen, Sirpa Hurri ja Pia Kataja.
Verkkokaupastamme voit tehdä ostoksia 24/7.

Myynti ja tarjoustoiminta

Tarjouspyynnöt voi sähköisesti lähettää osoitteeseen

tarjouspyynnot(at)elfvingsignum.fi

Jukka Pullinen, puh. 0207 599 760, jukka.pullinen(at)elfving.fi
Hannes Tuokko, puh. 0207 599 761, hannes.tuokko(at)elfving.fi
Ilmari Kurtti, puh. 0207 599 775, ilmari.kurtti(at)elfving.fi
Jyrki Piirainen, puh. 0207 599 606, jyrki.piirainen(at)elfving.fi
Sami Vähäkuopus. puh. 0207 599 610, sami.vahakuopus(at)elfving.fi

Työmaapäälliköt
Tiemerkintä Etelä-Suomi
Tomi Palmroos, puh. 0207 599 740, tomi.palmroos(at)elfving.fi
Tiemerkintä Pohjois-Suomi
Mikko Sarkkinen, puh. 0207 599 730, mikko.sarkkinen(at)elfving.fi
Opasteasennukset
Kimmo Viita, puh. 0207 599 779, kimmo.viita(at)elfving.fi

Toimitusjohtaja
Guy Bärlund
Puhelin 0207 599 889, guy.barlund(at)elfving.fi

Myynti- ja markkinointijohtaja
Harri Linnakoski
Puhelin 0207 599 750, harri.linnakoski(at)elfving.fi

Tuotanto- ja ostopäällikkö
Jyri Johansson
Puhelin 0207 599 640, jyri.johansson(at)elfving.fi

Urakointi- ja asennnuspäällikkö
Eero Uski
Puhelin 0207 599 770, eero.uski(at)elfving.fi

Yritystiedot

Elfving Signum Oy Ab
Vanha Valtatie 24, 12100 OITTI
Puhelin 0207 599 600
Y-tunnus 1570604-9

Laskutusosoite:
PL 71, 00063 Laskunet
Verkkolaskuosoite: 003715706049
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus:  003710948874

Toimipisteet:
Oitin toimipiste, Vanha Valtatie 24, 12100 OITTI
Tervakosken toimipiste, Päiviöntie 3, 12400 TERVAKOSKI
Lohjan toimipiste, Sorronrinne 8, 08500 LOHJA
Oulun toimipiste, Laakeritie 5, 90620 OULU
Raision toimipiste, Nesteentie 38, 21200 RAISIO